Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger ailesinin tekli parçası olarak bilinen piramit paneller ortamdaki akustiği sağlamak amaçlı kullanılır.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Tekli ve büyük parça olarak ortama dekoratif bir hava katabilirsiniz. Resimlerdeki gördüğünüz boyutlarda 20*20 ebatlarında üretimi yapılmaktadır. 10 cm kalınlığı vardır. Ana maddesi poliüretandır. Yoğunluğu 26 DNS’dir.

Akustik piramit panel

Piramit paneller ortamdaki yankıyı engellemek amaçlı kullanılır. Müzik aletlerinden çıkan ses, konuşma sesi süngerin iç yapısında işler ve sünger sesi emer. Bu sayede sesin geri yansımasını önler ve ses yalıtımı uygulanmış olur.

akustik piramit panel

Akustik Piramit Sünger

Ebatı küçüktür. Bu sayede istediğiniz bölgede dekore ederek kullanabilirsiniz. Genellikle akustik ortamlarda kullanılır. Müzik odası, radyo odası, bateri odası, gitar odası gibi mekanlarda kullanabilirsiniz. Uygulamasını yapmak için ürünle birlikte özel göndereceğimiz yapıştırıcıyla rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapıştırıcıya uygulanacak alana sürdükten sonra piramit panelleri yapıştırabilirsiniz.

Akustik piramit panel

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki yazımız olan Kesik Piramit Sünger başlıklı makalemizde Dekoratif kesik piramit sünger ve Yanmaz kesik akustik piramit sünger hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.