Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Akustik Spesiyal Sünger

Akustik spesiyal sünger, akustik ses sorunlarını çözmeniz için size en uygun fırsatı sunmaktadır. Üstün ses yutum katsayısı, yanmazlık özelliği ile uygun fiyatlıdır.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Ses emici özelliği ile ses yalıtımı sağlamaktadır. Akustik mekanlarda eko, yankı gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılmaktadırlar.Akustik spesiyal sünger

Akustik sünger çeşitleri arasında spesiyal desenli sünger de bulunmaktadır. 38 mm kalınlığında üretilen spesiyal desenli sünger poliüretan maddesinden 50 dns – 70 dns – 90 dns yoğunlukları arasında elde edilmektedir. Seslerin bozulmaması için performans sergilemektedir. Ses frekanslarını kontrol altına alarak temiz ve sağlıklı bir şekilde aktarılmasını sağlar.

En iyi standartlara sahip ve özel üretilen spesiyal sünger akustik ses yalıtım süngeridir. Poliüretan köpükten üretilir. Ses yutum özelliği vardır ve diğer süngerlere göre ses yutumu daha fazladır. Akustik düzenleme sağlar. Akustik düzenlemesi ile ve ses emiciliğiyle performans sağlar, kullanım alanları geniştir. Yüksek yoğunluğu ve kalınlığı ses geçirme oranını düşürür.

Akustik Spesiyal Piramit Sünger Teknik Özellikleri

· Yanmaz, damlacık oluşturmaz ve alev almaz.
· Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
· Kolay şekillenir, uygulanır ve esnektir.
· 70 kg/m3 yoğunluk.
· Farklı kalınlıklarda ve formlarda üretilebilir.
· Orta ve yüksek frekans bantları yanında düşük frekanslar bantlarında da etkilidir.
· 40 mm & 50 mm kalınlıkları mevcuttur.
· Renk seçeneği olarak melamin köpük beyaz ve gri renkleri mevcuttur. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri opsiyoneldir.
· Ağır Epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile birlikte kullanılabilir

Spesiyal Piramit Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Alanları

Akustik spesiyal ses yalıtım süngerleri genel kullanım amacı olarak akustik mekanları söylemiştik. Yine bu çerçevede stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performans sağlamaktadır.

Kayıt odası, müzik odası, stüdyo, enstrüman odası vb. mekanlarda kullanılır.  Akustik düzenleme, ses performansı artırılması ve ses sorunlarından arınılması için kullanılır.

Spesiyal ses yalıtım malzemesi uygulaması kolay olup yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ile sipariş bildirebilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir önceki yazımız olan Akustik Yumurta Sünger başlıklı makalemizde Akustik yumurta sünger ve ses yalıtım süngeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.