Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Akustik Sünger Yapıştırıcısı

Akustik Sünger Yapıştırıcısı Yanmayan, solvent bazlı,tek komponentli, püskürtülebilen, kuvvetli yapıştırıcılığa sahip olan bir yapıştırıcıdır.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

PU yumuşak köpük, dokunmuş ve dokunmamış mensucat, deri vb. ürünler ile metal, ahşap, ABS ve PS esaslı plastikler ve solvente dayanıklı diğer malzemeler için uygundur.

aks rapid yapıştırıcı

Uygulamadan önce yüzey iyice temizlenmelidir. Malzemelerden biri yüksek emme gücüne sahipse,yapıştırıcı uygulanacak yüzeylerin ikisine de sürülmelidir.

Akustik süngerler aks rapid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Bir rulo yardımıyla duvara sürülen yapıştırıcının üzerine bekletilmeden akustik sünger hafifçe bastırılıp uygulanır. Kuvvetli bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir uygulama yapılır.

Akustik Sünger Yapıştırıcısı

Akustik süngerler dışında ses kesici malzeme olan süngerpan da aks rapid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Süngerpan sıkıştırılmış yoğun bir malzemedir. Akustik süngerlere göre biraz daha ağır bir yapıdadır. Bu nedenle kuvvetli yapıştırıcı olan aks rapid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki yazımız olan Heraklite Ahşap Yünü başlıklı makalemizde Ahşap yünü tavan, duvar ses yalıtım ve Heraklite ahşap yünü hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.