Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger üstü akustik sünger kaplıysa bu ses yalıtım malzemesi ortamın akustiğini düzenleyip, eko, yankı gibi ses problemlerini çözer.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

İki süngerin arasında kullanılan epdm bariyer kauçuk hammadeli güçlü ses kesici bir üründür. Tek başına da uygulanabilmektedir fakat tavsiye ettiğimiz yöntem iki sünger ile uygulanmasıdır.BARİYERLİ AKUSTİK SÜNGER

Bariyerli akustik sünger

Alt yüzeyinde düz yanmaz akustik köpük veya rebonded süngerpan, üst yüzeyinde akustik labirent,piramit,yumurta gibi formlarda üretilen ses emici akustik sünger olan ve bu iki süngerin arasına epdm ağır kauçuk ses yalıtım bariyeri uygulanmış ses yalıtım süngeri çeşitidir.

Akustik süngerler yüksek sesleri tek başına etkili ve yüksek performanslı olarak önleyemezler. İki akustik veya süngerpanın arasına epdm ağır kurşun ses yalıtım bariyeri konulduğu takdirde yüksek performanslı ürün kalitesi ortaya çıkar. Bu ürünler daha çok yüksek sesli ortamlarda kullanılır.

BARİYERLİ AKUSTİK SÜNGER

Fakat süngerpan kullanıldığı takdirde ciddi bir ses kesici ürün olur ve ortamdaki yüksek sesleri kesmeye bire bir üründür.

Süngerpanlar sesi geçirmeyen ürünlerdir. Epdm bariyerli ile kullanıldığında daha iyi bir yalıtım sonucu verir.

Nedeni ise ses yutum oranı çok yüksek olan süngerler bariyer ile kullanıldığından yüksek dereceli sesleri kesecek bir ürün haline gelmesidir. Ayrıca ısı yalıtımına da faydası olmaktadır.

Bariyerli akustik sünger kullanılacak ortama öncelikle uzman ekip ve kadromuzdan keşif personellerimiz gelir ortamı keşfeder. Sizin için en uygun ideal ürünü size tespit eder. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir önceki yazımız olan Kauçuk Tabanlı Akustik Halı başlıklı makalemizde Akustik halı, Akustik halı fiyatları ve Akustik Halı Kullanım Alanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.