Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Basketbol Salonu Ses Yalıtımı

Basketbol salonu ses yalıtımı yapılırken kullanılacak ses yalıtım malzemeleri dekoratiftir. Ortama farklı bir hava katar. Ses yalıtımı için akustik süngerler kullanabilirsiniz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Günümüzde spor yapan insanların arasında basketbol oynamayı, kendine hobi edinen bir çok insan vardır. Basketbol salonları büyük ve geniş alanlardır. Bu alanlarda yankı, gürültü olma olanağı yüksektir.

BASKETBOL SALONU SES YALITIMI

Basketbol topunun çıkardığı seste salonun büyüklüğü ve boş alan olmasından dolayı insanı rahatsız edecek şekildedir. Bu seslerin dışarıya gitmesini ve içerideki gürültüyü, sesi bastırması için ses yalıtımı yapılması gerekir.

BASKETBOL SALONU SES YALITIMI

Basketbol Salonu Ses Yalıtımı

Akustik süngerlerin hem yanmaz özelliği vardır hem de ses emme performansı yüksek bir üründür.

Basketbol salonlarında tavan, duvar ve zemin ses yalıtımı yaptırabilirsiniz. Akustik baffle, yüzer tavan, akustik kumaş panel, akustik sünger, tekno touch süngerler tercih edebilirsiniz.

BASKETBOL SALONU SES YALITIMI

Aksa Akustik olarak; basketbol salonlarında ses karışıklığı ve yankılanma problemlerinde profesyonel çözümler sunarak, rahatlıkla spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Basketbol salonlarında rahatlıkla ve sessizce spor aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Basketbol salonlarınız için hem uygulamalarımız hem ise ses yalıtım malzeme satışımız vardır.

Basketbol salonlarında ses yalıtımı akustik ortamın sakin ve huzurlu olması en büyük unsurlardan biridir. Basketbol salonlarında akustik ses izolasyonu ve uygulamaları Aksa Akustik ile ortamın ses yoğunluğuna bağlı olarak % 70 – ila 80 arası ses yalıtımı sağlandığı görülmüştür.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki yazımız olan Akustik Yankı Yalıtımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.