Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Basotect Akustik Labirent Sünger

Basotect Akustik Labirent Sünger, melamin ham maddesinden elde edilen son derece kaliteli malzeme olup görünümü açısından da dekoratif ortam sağlayan akustik sünger modelidir.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Bakteri üretmez özel yapısı, şık tasarımı, yanmaz dokusu ile akustik ses artırımı ve ses yalıtım uygulamalarında sık tercih edilen bir malzemedir.

Mekanlardaki yankı sorununu engelleme, çınlamayı önleme, ortamlar arası ses geçişinin önüne geçmek gibi konularda yetenekli ve yüksek performanslı akustik bir süngerdir. Yapısında kimyasal madde bulunmaz. Antibakteriyel özelliktedir. Dilediğiniz renklerde temin edebilirsiniz.

Basotect labirent sünger

Basotect Akustik Labirent Sünger

Bu ürün 50 x 125 cm ölçülerinde üretilmektedir. Farklı ölçülerde sipariş üzerine özel olarak üretilebilir. Ayrıca dilediğiniz renklerde basotect labirent süngeri temin edebilirsiniz. Ses sorunlarını gidermektedir. Hafif yapısı esnek dokusu sayesinde kolayca uygulanabilir. Ayrıca kendinden yapışkanlı olarak temin ederek kendinizde uygulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir önceki yazımız olan Basotect Akustik Yumurta Sünger başlıklı makalemizde basotect yumurta sünger ve yanmaz basotect yumarta sünger hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.