Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Basotect Akustik Piramit Sünger

Basotect Akustik Piramit Sünger, Günümüzde yankı yalıtımı özellikte stüdyo, ses kayıt odası gibi vb. profesyonel çalışmaların yürütüldüğü mekanlarda önemli bir konudur.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Basotect piramit sünger yankı yalıtımı sağlamakla birlikte bunun yanında ses izolasyonu performansı sergilemektedir. Bakteri üretmez yapısı ve özel tasarımı ile bir çok mekan ve alanda kullanılabilmektedir.

Anti bakteriyel özellikte olması sayesinde odyo odası, işitme merkezleri, hastane gibi hassas mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Basotect piramit sünger

Piramit desenli basotect sünger çınlama, eko, yankı, akustik ve ses yalıtım konularında yüksek performans sağlar ve ses sorunlarını giderir. Akustik ses kalite artırımı sağlar ve böylece sesler daha kaliteli algılanır.

Basotect Akustik Piramit Sünger

Özel tasarlanmış bu ürünün yüzeyinde açık hücreli gözenekler mevcuttur. Seslerin bu hücrelere hapsolmasını sağlamaktadır. Böylece sesler sorunlarını gidermektedir.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir önceki yazımız olan Basotect Akustik Labirent Sünger başlıklı makalemizde basotect, labirent ve sünger hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.