Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Basotect Akustik Silindir Sünger

Basotect Akustik Silindir Sünger köpükten üretilmiş bir sünger çeşididir. Diğer adıyla melamin silindir süngerdir. Dekoratif amaçlıda kullanılabilen bu süngerler; ortamın akustiğini oluşturur.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Basotect silindir sünger

Şekli ve renkleri ile her ortama uygun bir üründür. Sade ve şık bir görüntüsü vardır. Sesleri emerek mekanda yankı, eko ve çınlama gibi sesleri engeller. Bu sayede kaliteli bir durum meydana gelir.

Yanmazlık standartlarına uygun ve uluslar arası kalite belgesine sahiptir. Basotect silindir sünger antibakteriyeldir. ,Nemden etkilenmez ve küf tutmaz. İstenilen renk ve boyutta üretilebilir.

Ofis, kapalı havuz, çağrı merkezi, spor salonu, televizyon stüdyosu gibi bir çok mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Basotect Akustik Silindir Sünger

Dekoratif basotect süngerler ortamdaki sesleri emerek ortamın akustiğini sağlar. Beyaz yapısıyla şık ve sadedir. Sizde basotect silindir süngerle ortamın akustiğini sağlamak istiyorsanız detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki yazımız olan Basotect Akustik Spesiyal Sünger başlıklı makalemizde Basotect special sünger hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.