Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Basotect Akustik Spesiyal Sünger

Basotect Akustik Spesiyal Sünger yankı yalıtımı sağlamakatıdr. Çınlama, eko gibi ses sorunlarını engeller. Seslerin daha net duyulmasını sağlar.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Basotect Akustik Spesiyal Sünger yankı yalıtımı sağlamaktıdr. Çınlama, eko gibi ses sorunlarını engeller. Seslerin daha net duyulmasını sağlar. Tavan ve duvarlarda yapıştırılarak uygulanmaktadır. Kendinden yapışkanlı modeli mevcuttur.

Antibakteriyel özellikte olması sayesinde odyo odası, işitme merkezleri, hastane gibi hassas mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ses kalitesini yüksek düzeyde tutmak ve bozulmasına engel olmak amacıyla kullanılan basotect spesiyal sünger melamin köpükten üretilmektedir.

Basotect Akustik Spesiyal Sünger

Yankılanma problemini sona erdirir ve kaliteli ses duyumu sağlar. Bakteri üretmez yapısı ve özel tasarımı ile bir çok mekan ve alanda kullanılabilmektedir.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir önceki yazımız olan Basotect Akustik Piramit Sünger başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.