Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Basotect Akustik Yumurta Sünger

Basotect akustik yumurta sünger, melamin köpükten üretimi sağlanan ve yankı yalıtımı, akustik çözümleme, ses izolasyonu gibi konularda yetenekli ve yüksek performans sergileyen bir üründür.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Yumurta formlu basotect melamin köpük standart üremi rengi beyaz yada gridir. Özel olarak istediğiniz renkleri sipariş ederek üretime aldırabilirsiniz.

Bu ürün seslerin istenilen kalite düzeyine getirilerek bozulmaya uğramasına engel olmak amacıyla kullanılmaktadır. En önemli özelliklerinden bir tanesi yanmaz özellikte olması ve bu özelliğin kimyasal madde katkısı yapılmadan kazandırılmasıdır.

Basotect yumurta formlu akustik melamin köpük ölçüleri standart 50 x 125 cm dir. 50 x 50 cm yada özel ölçü isteğe bağlı olarak üretilebilir. Yankı yalıtımı gerek duyulan ortamlarda tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır.

Ayrıca ses yalıtımına katkı sağlayan bir üründür. Özel yapısı, bakteri üretmez dokusu, açık hücreli yüzey, ses yutum yeteneğinin yüksek olması basotect süngerin tercih edilmesinde büyük etkendir.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir önceki yazımız olan Renkli Akustik Sünger başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.