Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Basotect Sarkık Tavan Panelleri

Basotect Sarkık Tavan Panelleri mekanlarınıza uygun renklerde temin edebilirsiniz. Mekanlarınızda size özel dekore ederek harika görünüm elde edebilirsiniz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Bu tavan panelleri özel askı aparatları ile asılarak uygulanmaktadır. Antibakteriyel özel yapısı ile bakteri üretmez. Kimyasal madde içermez ve yanmazlık özelliğine sahiptir. Basotect tavan sarkık panelleri

Yankılanma, çınlama gibi ses sorunlarını engeller. Ortamdaki ses karmaşası ve gürültü yoğunluğunu alır.

Basotect tavan sarkık panelleri

Melamin maddesiyle üretilen bu sarkık tavan panelleri şık tasarımı ve dekoratif görünümü ile ortamda muazzam bir görsellik sunmaktadır. Ses emici bu sarkık tavan panelleri yankılanma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Basotect tavan sarkık panelleri

Ortam akustiğinde ses kalitesi artırımı sağlar. Kafe, ofis, toplantı odası, çağrı merkezleri, büyük alış veriş merkezleri, yemekhaneler, hava alanları gibi vb. bir çok mekanda ve alanda tercih edilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir önceki yazımız olan Basotect Akustik Silindir Sünger başlıklı makalemizde basotect, Basotect silindir sünger ve silindir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.