Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Basotect Yüzer Tavan Süngeri

Basotect Yüzer Tavan Süngeri tarzınıza uygun renk seçimi sayesinde bulunduğunuz ortama renk katan yüzer tavan panelleri sayesinde artık ısı yalıtımı için günlerce uğraşma derdiniz sona ermiştir.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Ayrıca bu paneller uğultu, eko, yankı gibi ses bozukluklarını önleyerek seslerin kaliteli bir şekilde iletilmesine yardım ederek, ses sorunlarının önüne geçer. Üstelik dekoratif olmasından dolayı bu ürün hem ses yalıtımı için hemde ortamın havasını değiştirmek için dekoratif olarakta kullanılmaktadır. Sağlam malzemelerden yapılan özelliği sayesinde seslerin yalıtımı konusunda kaliteli hizmet sunan ürün, kullanıcıları için en kaliteli ve garantili hizmeti sunmaktadır.

Basotect süngerler antibakteriyeldir. Beyaz ve gri renkleri mevcuttur. Basotect süngeler akustik düzenin sağlanabilmesi için tavanlarda kullanılabilir. Yankılanma, eko gibi seslerin çözümlenmesini sağlar. Ana maddesi melamindir. Basotect süngerler üretilirken kimsayal madde kullanılmaz. Yanmazlık özelliği vardır. Bakteri üretmez.

Basotect yüzer tavan süngerleri

Basotect Yüzer Tavan Süngeri

Yanmazlık standartlarına göre üretilir. Her ortama uygun ve dekoratif bir üründür. Yüzer tavan basotect melamin sünger, tavana asılarak uygulanmaktadır. Özel askı aparatıyla beraber tavana asılır. Farklı boyutlarda ve yoğunluklarda elde edilebilir. Uygulandığı mekana şık bir görünüm kazandırır. Ateşle temas ederse yanmaz, erimez ve damlacık oluşturmaz. Antibakteriyel özellikte akustik bir paneldir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir önceki yazımız olan Basotect Sarkık Tavan Panelleri başlıklı makalemizde basotect, panelleri ve sarkık hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.