Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Disko – Bar Ses Yalıtımı

Disko ve bar  ses yalıtımı yapılmadan önce uzman ekibimiz tarafınca ortamda öncelikle keşif yapılır.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Disko ve barlar eğlence mekanları arasında en çok tercih edilen ortamdır. Disko ve barlarda yüksek seste müzikler çalmaktadır. Bu sesler civarda oturan kişileri ve işletme yanındaki diğer işletmeleride rahatsız eder.

Disko ve bar ses yalıtımı yapılmadığı takdirde, iç mekanlarda oluşan ses, dışarıdaki ortama aktarılarak çevrede aşırı rahatsızlığa neden olur. Bu da halkın sağlığını tehdit etmektedir. Disko ve barlarda yüksek seste müzikler ve basslar kullanıldığı için ses yalıtımı yapılması da yasal olarak zorunlu hale gelmiştir.

Disko ve barlardaki sesler gürültü kirliliğine neden olur. Bu sebepten ötürü ses yalıtımı yapılması zorunludur. Ses yalıtımının bu mekanlarda kusursuz olması gerekir. Yüksek Bas sesi, bağırma sesleri, yüksek sesle müzik arka plandaki uğultu ve tüm kötü seslerden arınmak için ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Disko ve bar  ses yalıtımı yapılmadan önce uzman ekibimiz tarafınca ortamda öncelikle keşif yapılır. Ortamdaki seslerin şiddeti , yoğunluğu, yakı ve eko gibi sorunlar belirlenir, Daha sonra ise ortamda hangi ses yalıtım malzemeleri kullanabilir olduğu tespit edilir.

Disco ve barlarda ses yalıtım malzemesi olarak yüksek performanslı ürünlerden bariyerli akustik süngerler kullanabilir, tavan ve zeminde ses kesici ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz. Ortamın akustiğini ve dekoratifliğini sağlamak için; akustik sünger, tekno touch sünger, kumaş paneller, baffle, yüzer tavan gibi ses yalıtım malzemelerimizi tercih edebilirsiniz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki yazımız olan Karaoke Odası Ses Yalıtımı başlıklı makalemizde Karaoke Odası Ses Yalıtımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.