Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Emar Odası Ses Yalıtımı

Hem hastanın sağlığı açısından hem de personellerin sağlığı açısından ses yalıtımı yapılması gerekir


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Hem hastanın sağlığı açısından hem de personellerin sağlığı açısından ses yalıtımı yapılması gerekir

Hastane ortamında çalışan cihazlar sesli cihazlar arasındadır diyebiliriz. Bu makineler çalışırken titreşim yayar ve etrafında mekanik bir alet varsa onun düzgün çalışmasını engelleyebilir.

Hastanelerde en gürültülü odalardan biride emar odalarıdır. Emar odalarından çıkan seslerden hem çalışan personeller hem de hastalar bu sesten rahatsız olurlar. Sağlıklı bir hastane ortamı için ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Bazı hastaların odalarına gürültü girmemesi gerekir.  Hastane ortamlarında kullanılması için antibakteriyel olan basotect süngerleri önerebiliriz.

emar odası ses yalıtımı

Melamin köpük kanserojen madde içermez. Fakat tek başına kullanıldığında yüksek sesleri çok fazla önleyemez. Bu sebepten dolayı iki melamin süngerin arasına ağır ses izolasyon bariyeri olan epdm kullanılır. Uzman kadromuz ve teknik ebimiz ses yalıtımı uygulanacak alana keşiften sonra size uygun olacak ürünleri söyler. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Emar Odası Ses Yalıtımı

Yanmaz özelliği ve beyaz olması hastane ortamlarında en çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir önceki yazımız olan Asansör Dairesi Ses Yalıtımı başlıklı makalemizde Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri, Bondex Sünger ve Echobone Sünger hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.