Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Epdm Kauçuk Ses Bariyeri

Epdm Kauçuk Ses Bariyeri yoğun gürültünün kesilmesi için istenilen yerlerde süngerler arasına uygulanan ses yalıtım malzemeleridir.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

EPDM direk kesilmesi isteniyorsa kullanabilmektedir. Akustik Süngerler ile birlikte çalışabilir epdm bariyerleri mükemmel akustik performans ve dayanıklılık sağlamaktadır. Ses bariyeri tavan, duvar, zemin ses yalıtımlarında kullanılabilir.Epdm Kauçuk Ses Bariyeri

Epdm Kauçuk Ses Bariyeri

Yoğun seslerin kesintileri etkili çözümleyiciler sunumları istenilen ölçülerde rulo ya da panel şeklinde satışa sunulmaktadır. Epidemiyumların yapımı için yapılan başvurulara lamine edilerek ses yalıtımı sağlamaktadır.

Kauçuk Epdm ağır bariyer ürünleri, bir titreşim kaynağından yayılan darbe ve yapı kaynaklı gürültüleri düşürerek akustik performans sağlar.Ayrıca İnşaat sektöründe projeleri zemin ve duvar yalıtım elemanları olarak çok yaygın kullanımlıdır.

Epdm Kauçuk Ses Bariyeri Kullanım Alanları olarak Jeneratör Odası Ses İzolasyonu, Asansör Dairesi Ses İzolasyonu, Makina Dairesi Ses İzolasyonu, Müzik Odaları gibi alanlarda kullanılmaya çalışılmaktadır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki yazımız olan Akustik Sünger Yapıştırıcısı başlıklı makalemizde aks rapid yapıştırıcı, aks rapid yapıştırıcı adana ve aks rapid yapıştırıcı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.