Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Heraklite Ahşap Yünü

Heraklite ahşap yünü sadece ses yalıtımı sağlamaz, ısı yalıtımında çok iyi bir yalıtım malzemesidir. Nemden küften etkilenmez ve yanmaz özelliği vardır.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Heraklite ahşap levhalar çok dayanıklıdır. Çimento, ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eder.

Heraklite ahşap yünü

Heraklite ahşap yünü yapılışı ahşap talaşının rendelenmişi ve çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesiyle oluşur.

Ahşap yünü tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılır.Heraklite ahşap yünü çoğunlukla inşaat sektöründe kullanılır.

Ahşap yünü tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılır. Heraklite ahşap yünü çoğunlukla inşaat sektöründe kullanılır.

Heraklite levhalar katlar arasında ses ve ısı yalıtımı için güvenebileceğiniz bir üründür. Hastane, okul, sinema, tv stüdyoları, müzik odaları, endüstri binaları, modern çiftlikler, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları ile zeminlerinde kullanılır.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki yazımız olan Akustik Ses Yalıtım Bandı başlıklı makalemizde Ses yalıtım bandı, Ses yalıtım bandı adana ve Ses yalıtım bandı fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.