Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Karaoke Odası Ses Yalıtımı

Karaoke odalarınız için akustik süngerler, dekoratif kumaş kaplı paneller, bafflelar, yüzer tavanlar gibi bir çok ses yalıtım malzemelerimiz bulunmaktadır.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Özellikle çıkış noktası uzak doğuda çok popüler olan karaoke, sözleri çıkarılmış şarkıların melodileri üzerine önümüzdeki ekrandan ya da kağıttan sözlerini takip ederek mikrofonla söyleme şekline verilen isimdir. Alternatif bir eğlence aracı olan karaoke de önemli olan stres atmak ve rahatlamaktır.

Karaoke odalarında grup halinde eğlenmek için arkadaşlarınızla tercih edebileceğiniz mekanlar arasındadır. İstediğiniz şekilde eğlenebilirsiniz. Bu eğlence mekanında yüksek sesler ve eğlenceye gelen müşterilerin çıkardığı sesler birbirine karışır. Bu karışıklığı ve ortamın akustiğini sağlamak için ses yalıtımı yapılması gerekir.

Ses yalıtımı yapılırken dikkat edilmesi gereken şeylerden biride ortamın dekoratif olmasıdır. Göze hitap eden ve ortamın akustiğini sağlayacak ürünler kullanmalısınız. Bu konuda akustik ve dekoratif ses yalıtım malzemelerini Aksa Akustik’ten temin edebilirsiniz.

İsterseniz evinize isterseniz işletmenize gönül rahatlığıyla ses yalıtımlı bir karaoke odası yapabilirsiniz.

Sevdiklerinizle doyasıya güzel vakitler geçirebilir istediğiniz gibi parçalara eşlik edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir önceki yazımız olan Bateri Odası Ses Yalıtımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.