Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Kesik Piramit Sünger

Kesik piramit sünger özellikte akustik süngerler arasında olan bu ürün yüzeyinde kesik formda piramit halinde bölmelere ayrılmış ve muazzam bir görünüm elde edilmiştir.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Ortam seslerinin kalitesini arttırmak amacıyla kullanılan kesik piramit sünger yüksek performans göstermektedir. Açık hücreli bu akustik sünger ses emici özelliktedir.

kesik piramit sünger

Poliüretan adı verilen birinci sınıf kalitedeki hammadde ile üretimi sağlanan kesik piramit sünger stüdo, müzik odası, ev sinema odası gibi vb. akustik kalitenin yüksek olması gereken ortamlarda kullanılmaktadır.

kesik piramit sünger

Seslerin düzene koyulması amacıyla kullanılan kesik piramit sünger dekoratif bir görünüme sahiptir. Performansın yanı sıra görünüme özen gösteren kullanıcılar için ideal bir üründür. Tavan ve duvarların bütünü yada aralıklar ile kaplanarak güzel bir görünüm elde edilebilir.

kesik piramit ses yalıtım süngeri

Ses sorunları giderilir ve akustik ses kalitesi yüksek seviyede tutulur. Kesik piramit sünger diğer ürünler gibi özel yapıştırıcısı ile yapıştırılarak uygulanır. Bu ürün 50 x 50 cm ölçülerinde üretilmektedir. Standart üretim rengi siyahtır. Gürültü emici, eko giderici ve yankı önleyici özellikte akustik bir ses yalıtım süngeridir.

dekoratif akustik sünger

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki yazımız olan Akustik Kauçuk Sünger başlıklı makalemizde akustik ses izolasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.