Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Kumaş Panel

Restaurant & Kafe Ses Yalıtımı

Restaurant ve kafe kalabalık ortamlar olduğu için ses yalıtımı yapılması gereklidir.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adanasesyalitimi/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Restaurant ve cafeler gündelik hayatımızda zaman geçirdiğimiz mekanlar arasındadır. Restaurant ve cafeler kalabalık ortamlar olduğu için ses karışıklığı, yankı, eko ve ses kirliliği gibi problemlere neden olur. Bu mekanlarda ses izolasyonu yaptırarak bu problemlerden kurtulabilirsiniz.

Bu tür ortamlarda kullanılacak ses ve yankı önleyici ses yalıtım malzemelerimiz mevcuttur. Ses yalıtım malzemelerimiz hem ortamdaki akustiği sağlar hem de rahatsız edici seslerden, yankı ve ekolardan kurtulabilirsiniz. Dekoratif ses yalıtım ürünlerimizle ortamınızda kötü bir görüntü oluşmaz. Ortamın dekorunu sağlayabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızı sesten muhafaza altına almak ve bu gibi gürültülerden kurtulmak için ses izolasyonu yapmaktayız. Günümüz şehir hayatların en büyük problemlerden biri gürültü kirliliğidir.

Restaurant ve cafelerde ses yalıtım malzemesi olarak; akustik baffle, yüzer tavan, zemin ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, tavan ses yalıtımı, kumaş paneller ve bir çok ses yalıtım ürünleriyle ortamınızın akustiğini sağlayabilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sizde restaurant ve cafelerinize ses yalıtımı yaptırmak isterseniz profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hem müşterilerin ortamdaki sesten etkilenmemeleri hemde civardaki insanların sizin cafe ve restaurantınızda ki müşteri seslerini duymak istemezler. Bu yüzden ses yalıtımı yapılması gerekir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki yazımız olan Disko - Bar Ses Yalıtımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.